O Nas | Assiduus Dotacje
16170
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16170,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
ASSIDUUS Dotacje

ASSIDUUS Dotacje to zespół ekspertów, którzy specjalizują się w pozyskiwaniu finansowania na rozwój przedsiębiorstw z sektora MŚP, tworzenia planów i strategii rozwojowych, budowaniu wartości przedsiębiorstwa przez optymalizację procesów wewnętrznych i minimalizowaniu ryzyka.

 

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu źródeł finansowania, a w szczególności:

 

  • DOTACJE UNIJNE ( Sektorowe programy B+R, Szybka ścieżka,
    Horyzont 2020, Badania na rynek, Kredyt na innowacje technologiczne, Program operacyjny Polska Wschodnia)
  • DOTACJE KRAJOWE (Ulga B+R)
  • GRANTY NORWESKIE (B+R, Inwestycyjne)
Doradztwo dla Firm

Assiduus Dotacje została zbudowana przez profesjonalnych doradców biznesowych z dużym doświadczeniem zawodowym w krajowym i międzynarodowym biznesie. Zespół nasz stanowią eksperci z dziedzin analizy ekonomicznej, finansów, zarządzania. Nasze doświadczenie opieramy na zespole, który przeniósł pozytywne doświadczenia z sektora bankowego, sektora poręczeniowego oraz instytucji otoczenia biznesu w celu świadczenia usług biznesowych na najwyższym poziomie. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych doradców prawnych i podatkowych, aby zagwarantować Klientowi pełną wiarygodność naszych rekomendacji.

 

W naszych projektach z zakresie dotacji i doradztwa biznesowego dla firm stawiamy akcent na merytoryczność, terminowość i profesjonalne standardy etyczne. Podobnie jak dla naszych Klientów – dla nas również liczy się wynik. Podejmujemy się tylko takich zadań, co do których mamy pewność odpowiedniej jakości naszej usługi. Fachowa obsługa oraz dyskrecja to u nas standard.

 

Zależy nam na zadowoleniu i rekomendacjach naszych Klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Staramy się bardzo, aby Klient otrzymał wsparcie, jakiego rzeczywiście potrzebuje.

flagi unijne w tle biurowce

Nasze motto brzmi:

„Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego,
niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie”
Jason Cohen, Smart Bear Software

Jak PRACUJEMY?
Profesjonalna obsługa konsultingowa

Pozycja rynkowa grupy

Jak wynika z corocznych rankingów firm doradztwa finansowego Assiduus Dotacje jest jedną z najprężniejszych i najskuteczniejszych firm doradczych na rynku. Jesteśmy jednym z liderów w zakresie finansowania komercyjnego, ale również posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług związanych z pozyskiwaniem finansowania unijnego zarówno bezzwrotnego, jak także finansowania zwrotnego.

Oszczędność czasu i pracy

Pozwól, aby planowanymi przedsięwzięciami Twojej firmy zajęli się profesjonaliści, a zaoszczędzisz na czasie mogąc skoncentrować się na bieżącej działalności. Doradcy finansowi Assiduus Dotacje posiadają bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia licznych projektów realizowanych na rzecz przedsiębiorstw.

Pełna kontrola nad realizowanym przedsięwzięciem

Konsultanci firmy Assiduus Dotacje podczas wykonywania zleconego przez Państwa firmę zadania, pozostają w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą, informując go na bieżąco o fazie realizacji projektu. To daje Państwu pewność terminowego i rzetelnego wywiązania się przez Assiduus Dotacje ze zobowiązań.

Wysoka skuteczność

Podstawową korzyścią wynikającą ze współpracy z Assiduus Dotacje jest nasza duża skuteczność. Dotąd udało nam się pozyskać z Funduszy Unijnych już ponad 50 mln PLN dla naszych Klientów. Portfolio inwestycyjne naszej firmy w zakresie doradztwa finansowego w samym roku 2015 wyniosło ok. 500 mln PLN.

Renomowani partnerzy

Charakteryzujące nas profesjonalizm usług, zindywidualizowane podejście do problemów naszych Klientów, doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki oraz kompleksowość obsługi są możliwe dzięki współpracy z najwyższej klasy ekspertami oraz renomowanymi firmami reprezentującymi wszelkie sfery działalności.

Doświadczenie grupy

Firma Assiduus Dotacje jest jednym z liderów polskich profesjonalnych firm doradztwa finansowego. Doradzamy zarówno liderom rynku, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom ze wszystkich sektorów gospodarki. Wielu naszych Klientów współpracuje z nami na zasadach umów długoterminowych, co niewątpliwie jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i rzetelność w wykonywaniu zleceń.

Kompleksowa obsługa

Naszą misją jest kompleksowa obsługa konsultingowa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z dziedziny konsultingu ekonomicznego, finansowego, doradztwa strategicznego, tworzenia i wdrażania systemów związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Dotacje,
bądź masz pytania – skontaktuj się.

Assiduus