| O Nas
16170
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16170,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Grupa Assiduus

Grupa Assiduus to firma doradcza – ukierunkowana na pomoc w zakresie montażu finansowego zarówno w odniesieniu do osób fizycznych, jak również firm z segmentu MŚP. Dodatkowo firma wprowadzała z czasem dodatkowe usługi dla Klientów B2B w zakresie:

 

  • Usługi księgowe,
  • Wynajem samochodów,
  • Usługi prawne,
  • Doradztwo gospodarcze (biznesplany, due diligence, analizy finansowe, ocena ryzyka projektowego, itp.),
  • Doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania unijnego (dotacje unijne oraz preferencyjne pożyczki),
Usługi konsultingowe

Wraz z uruchamianiem projektów finansowanych z perspektywy unijnej 2014 – 2020 firma rozszerzyła działalność o kolejne obszary.  Powołała do życia interdyscyplinarny zespół projektowy ukierunkowany na świadczenie doradztwa podmiotom segmentu MŚP w zakresie pomocy w pozyskaniu nowych instrumentów finansowania inwestycji ze środków Unijnych.

 

Pomagamy pozyskać środki finansowe z wszelkich dostępnych funduszy pomocowych. W tej dziedzinie zaliczamy się do liderów rynku. Nasi konsultanci wykazali się wielka skutecznością w opracowywaniu dokumentacji oraz doradztwie zarówno przy funduszach unijnych oraz programach rządowych wspierających rozwój przedsiębiorczości (gwarancja de minimis BGK). Obecnie działamy aktywnie w sferze usług konsultingowych w kwestiach dofinansowania działalności naszych Klientów w ramach transzy środków UE (lata 2015 – 2020). Mamy za sobą wiele zrealizowanych projektów, z których częścią można zapoznać się pod poniższym linkiem:

Wybrane projekty na dotacje

 

Grupa Assiduus rozwija się wraz z rozwojem rynku, wprowadzając do swojej oferty nowe pomysły, tworząc tym samym szeroką, kompleksową gamę usług konsultingowych. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku współpracując z prestiżowymi klientami i cały czas wyznaczając nowe standardy w swojej branży.

Doradztwo biznesowe

Assiduus Dotacje została zbudowana przez profesjonalnych doradców biznesowych z dużym doświadczeniem zawodowym w krajowym i międzynarodowym biznesie. Zespół nasz stanowią eksperci z dziedzin analizy ekonomicznej, finansów, zarządzania. Nasze doświadczenie opieramy na zespole, który przeniósł pozytywne doświadczenia z sektora bankowego, sektora poręczeniowego oraz instytucji otoczenia biznesu w celu świadczenia usług biznesowych na najwyższym poziomie. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych doradców prawnych i podatkowych, aby zagwarantować Klientowi pełną wiarygodność naszych rekomendacji.

 

W naszych projektach z zakresu doradztwa biznesowego dla firm stawiamy akcent na merytoryczność, terminowość i profesjonalne standardy etyczne. Podobnie jak dla naszych Klientów – dla nas również liczy się wynik. Podejmujemy się tylko takich zadań, co do których mamy pewność odpowiedniej jakości naszej usługi. Fachowa obsługa oraz dyskrecja to u nas standard.

 

Zależy nam na zadowoleniu i rekomendacjach naszych Klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Staramy się bardzo, aby Klient otrzymał wsparcie, jakiego rzeczywiście potrzebuje.

assiduus dotacje unijne logo

Nasze motto brzmi:

„Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego,
niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie”
Jason Cohen, Smart Bear Software

Profesjonalna obsługa konsultingowa

Pozycja rynkowa grupy

Jak wynika z corocznych rankingów firm doradztwa finansowego Assiduus Dotacje jest jedną z najprężniejszych i najskuteczniejszych firm doradczych na rynku. Jesteśmy jednym z liderów w zakresie finansowania komercyjnego, ale również posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług związanych z pozyskiwaniem finansowania unijnego zarówno bezzwrotnego, jak także finansowania zwrotnego.

Oszczędność czasu i pracy

Pozwól, aby planowanymi przedsięwzięciami Twojej firmy zajęli się profesjonaliści, a zaoszczędzisz na czasie mogąc skoncentrować się na bieżącej działalności. Doradcy finansowi Assiduus Dotacje posiadają bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia licznych projektów realizowanych na rzecz przedsiębiorstw.

Pełna kontrola nad realizowanym przedsięwzięciem

Konsultanci firmy Assiduus Dotacje podczas wykonywania zleconego przez Państwa firmę zadania, pozostają w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą, informując go na bieżąco o fazie realizacji projektu. To daje Państwu pewność terminowego i rzetelnego wywiązania się przez Assiduus Dotacje ze zobowiązań.

Wysoka skuteczność

Podstawową korzyścią wynikającą ze współpracy z Assiduus Dotacje jest nasza duża skuteczność. Dotąd udało nam się pozyskać z Funduszy Unijnych już ponad 50 mln PLN dla naszych Klientów. Portfolio inwestycyjne naszej firmy w zakresie doradztwa finansowego w samym roku 2015 wyniosło ok. 500 mln PLN.

Renomowani partnerzy

Charakteryzujące nas profesjonalizm usług, zindywidualizowane podejście do problemów naszych Klientów, doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki oraz kompleksowość obsługi są możliwe dzięki współpracy z najwyższej klasy ekspertami oraz renomowanymi firmami reprezentującymi wszelkie sfery działalności.

Doświadczenie grupy

Firma Assiduus Dotacje jest jednym z liderów polskich profesjonalnych firm doradztwa finansowego. Doradzamy zarówno liderom rynku, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom ze wszystkich sektorów gospodarki. Wielu naszych Klientów współpracuje z nami na zasadach umów długoterminowych, co niewątpliwie jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i rzetelność w wykonywaniu zleceń.

Kompleksowa obsługa

Naszą misją jest kompleksowa obsługa konsultingowa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z dziedziny konsultingu ekonomicznego, finansowego, doradztwa strategicznego, tworzenia i wdrażania systemów związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Dotacje,
bądź masz pytania – skontaktuj się.

Assiduus