Kariera | Assiduus Dotacje
16409
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16409,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Kariera

Assiduus Dotacje to zespół zaangażowanych doradców biznesowych i unijnych. Doceniamy zaangażowanie, kreatywność, inicjatywę, samodzielność, wysoką kulturę osobistą. Dbamy o odpowiednie warunki do rozwoju, motywujemy, inspirujemy, wymieniamy się wiedzą.

 

Istotne dla nas jest nawiązanie długotrwałych relacji z pracownikami i współpracownikami, a także stałe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji z zakresu specjalizacji firmy, w tym doradztwa unijnego i inwestycyjnego.

 

To my jako Zespół Assiduus Dotacje tworzymy największą wartość tej spółki. Dzięki nam nasza działalność jest niepowtarzalna i wyjątkowa na rynku usług konsultingowych. Chętnie zapraszamy do naszego Zespołu osoby z mniejszym lub większym doświadczeniem, które potrafią pracować zespołowo i odpowiedzialnie.

Rekrutację do Zespołu prowadzimy przez cały rok. Skorzystaj z szansy i poznaj nasz Zespół, to jak pracujemy i jak budujemy wartość dla Klienta.

 

Od kandydatów oczekujemy: zdolności analitycznych, rozumienia zagadnień finansowych i gospodarczych oraz odpowiedzialności i zaangażowania.

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do Zespołu Assiduus Europe Fund , zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

 

Imię Nazwisko, CV, Dodatkowe załączniki, Dodatkowe informacje.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przez Assiduus Europe Fund Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Aplikację proszę wysłać pocztą e-mail: hr-dotacje@assiduus.pl

 

Skontaktujemy z wybranymi osobami.

  Dodaj CV

  Dodaj List Motywacyjny

  Aktualne Rekrutacje

  EKSPERT DS. FINANSOWANIA UNIJNEGO

  Prowadzenie klienta – od etapu diagnozy możliwości finansowania UE,
  poprzez przygotowanie aplikacji do rozliczenia projektu włącznie.

  KONSULTANT KLIENTA BIZNESOWEGO

  Pozyskiwanie klientów firmowych (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) w zakresie wykorzystania środków unijnych, doradztwo biznesowe.

  Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Dotacje,
  bądź masz pytania – skontaktuj się.

  Assiduus